תיקון נזילות מים

 
 
כל אדם יודע שנזילה בבית היא לא דבר טוב. נזילה שלא מטפלים בה בצורה מהירה ויעילה, עלולה לגרום נזק למבנה כולו וכמובן שמסבה אי נעימות רבה לכל אדם שמצוי במבנה. כאשר מדובר על תיקן נזילות, מדובר בעצם על מגוון רחב של פעולות שיש לבצע בהתאם למקור הנזילה, סוג הנזילה ועוד. אין ספק שעבור תיקון נזילות יש לבחור באנשי מקצוע הטובים ביותר הן בתחום איתור מקור הנזילה באופן מהיר ומקצועי והן עבור תיקון הנזילה בצורה המתאימה ביותר.
 
תיקון נזילות מים
 

נזילות בבית - מהן הסיבות?

 
תיקוני נזילות אינם דבר פשוט. אם חשבתם שאתם יכולים לתקן נזילה שמופיעה בביתכם באופן עצמאי, חשוב מאוד שתדעו שלא פעם לא קל לזהות את המקור של הנזילה וכן, לא קל להתאים את פעולת התיקון הנדרשת עבור אותה נזילה.

ישנן נזילות אשר באות לידי ביטוי בתקרה, ישנן נזילות אשר באות לידי ביטוי בקירות, ישנן נזילות שבאות לידי ביטוי ברצפות ועוד. על אף שהנזילה יכולה להראות באופן מוחשי כטפטוף מהתקרה או מהקיר, היא גם יכולה להראות רק בסימנים שונים המעידים עליה כגון: סימני עובש בקירות, סימני קילוף בקיר, פטריות בקירות ועוד.

נזילות יכולות להגרם כתוצאה מסיבות שונות כגון: כשל במבני תשתית צנרת המים שעוברת בתוך הקירות הבית או שמגיעה מהקומה העליונה במידה ואתם מתגוררים בבניין משותף. לא פעם נזילה בחדר השירותים או האמבטיה של השכנים המתגוררים מעליכם עלולה לגרום לנזילה גם אצלכם בבית.

כמו כן, נזילה יכולה להגרם גם כתוצאה בכשל האיטום של הגג שלכם או כשל באיטום הקירות החיצוניים. נזילה יכולה לצאת גם ממערכת ביוב חיצונית בשל צנרת סתומה ממגוון סיבות שונים ועוד.

כלל הסיבות המדוברות ועוד, יכולות לגרום לנזילות שכמעט בלתי נראות לעין ומורגשות או לנזילות משמעותיות מאוד שלא פעם יכולות לגרום גם להצפה.

 

תיקון נזילות - כיצד עושים זאת?

 
תיקון נזילות מים איננו בא לידי ביטוי בשיטה אחת ותו לא. ישנן דרכים רבות לתיקון נזילות הכוללים פעולות רבות. אינסטלטור מקצועי המומחה בתיקון נזילות, ידע כיצד להתאים את פעולת התיקון הנדרשת בהתאם למיקום הנזילה, אופי הנזילה ועוד.

אינסטלטור מקצועי אשר יגיע לביתכם, יבחן את הנזילה במידה והיא ניכרת והמקור שלה ברור. במידה ומקור הנזילה איננו ידוע, האינסטלטור יאתר את הנזילה באמצעות שיטות שונות, כאשר השיטה הטובה והמתקדמת ביותר לצורך איתור נזילות היא שימוש במצלמה טרמית מיוחדת.

לאחר שהאינסטלטור יזהה את המקור המדויק של הנזילה ויתאים לה את פעולת התיקון הנדרשת. אם יש סדקים בצנרת האינסטלטור יתקן את הסדקים, אם יש בעיית איטום יהיה צורך להחליף את האיטום או לתקן את הבעיה הקיימת באיטום שבגינה ישנה נזילה. לא פעם האינסטלטור יידרש להשתמש בחלקי חילוף שונים וכן בציוד מסוג שונה לצורך תיקון מקור הנזילה. לכן, חשוב מאוד לבחור באינסטלטור מקצועי ומנוסה אשר יודע כיצד לאתר כל נזילה בצורה הטובה ביותר, להתאים לה פעולת תיקון מתאימה ולבצע את כל ההליך כולו באופן מדויק, מקצועי ומהיר.

 

כיצד בוחרים אינסטלטור עבור תיקון נזילות?

 
על אף שניתן למצוא כיום לא מעט אינסטלטורים המציעים את שירותיהם בתחום איתור ותיקון נזילות מים, בכדי שאיתור הנזילה יתבצע בצורה המדויקת ביותר וכן, התיקון יהיה מקצועי, איכותי ויעיל, יש צורך לבדוק מראש האם האינסטלטור מספיק מקצועי ומיומן בתחום איתור תיקון נזילות. מהו הותק והניסיון שיש לו בתחום והאם הוא ידוע כמומלץ ובעל מוניטין.

אם אתם זקוקים לשירותיו של איש המקצוע הטוב ביותר עבור תיקון נזילות, כדאי שתיצרו קשר עם א.ר איתור נזילות, לצורך קבלת הצעת מחיר משתלמת לתהליך מקצועי ואיכותי.