איתור נזילות תת קרקעיות

 
 
נזילות תת קרקעיות הן נזילות שקשה מאוד להבחין בהם. מדובר על נזילות שמתרחשות כתוצאה מחור, סדק או כל פגם אחר שנוצר באחד מהצינורות במערכת הצנרת המצויה תחת הקרקע. מה שבעיקר יכול להצביע על נזילות תת קרקעיות הוא חשבון מים גבוה מהרגיל או שעון המים הראשי שמסתובב. אם אתם חושדים כי קיימת אצלכם נזילה תת קרקעית בגינת הבית, חשוב מאוד שתפנו לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום איתור נזילות תת קרקעיות, על מנת שיאתרו את הנזילה בצורה מהירה ויעילה ויעניקו את המענה הטוב ביותר לצורך תיקון גורם הנזילה.
 
איתור נזילות בצנרת תת קרקעית
 

איתור נזילות בצנרת תת קרקעית - מדוע זה חשוב?

 
כאמור, לא קל להבחין בנזילות תת קרקעיות ולכן, ככל שלוקח יותר זמן לגלות אותן, כך יתכן מאוד שהן יסבו יותר נזק. אולם, אם אתם שמים לב ששעון המים הראשי מסתובב גם כאשר סגרתם את כל הברזים, הדבר יכול להצביע על נזילה כלשהי. מכיוון שלא פעם קשה לאתר סימנים מדויקים למיקומה של נזילה תת קרקעים, מיד כאשר עולה חשד כי קיימת נזילה מעין זאת, יש צורך לפנות לאנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום איתור נזילות בצנרת תת קרקעית.

חשוב מאוד לדעת שבעבר, איתור נזילות תת קרקעיות הייתה מסבה נזק רב לגינה או לחצר שכן, בכדי לאתר את הנזילה היה צורך לחפור או לקדוח, הרי שכיום באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ובאמצעות אנשי מקצוע שעובדים עם הכלים המשוכללים והמתקדמים הרלוונטים לצורך איתור נזילות תת קרקעיות, ניתן לאתר כל נזילה בצורה יעילה, מהירה ובעיקר, מבלי להסב נזק או הרב לסביבה.

 

כיצד מאתרים נזילות תת קרקעיות בצורה הטובה ביותר?

 
אחת השיטות היעילות והאיכותיות ביותר עבור איתור נזילות תת קרקעיות, מבלי להסב הרס או נזק בשל קידוח או חפירה למציאת הצינור הבעייתי. מדובר על שיטת איתור הנזילה באמצעות שימוש בגז. איתור נזילות בגז היא פעולה שחייבת להתבצע על ידי המומחים בתחום זה וזאת בכדי שהיא תסב את התוצאות המדויקות ביותר

בשיטת איתור נזילות באמצעות גז, מכניסים גז לתוך הצנרת. מדובר על גז שאיננו מזיק לבריאות ותוך פרק זמן קצר הוא יתנדף ולא ישאר במקום. לאחר שמכניסים את הגז לתוך הצנרת, יש לעבור לאורך הצנרת עם מכשיר מיוחד לאיתור גז. כל עוד בצנרת אין חור או סדק כלשהו הגז לא יצא החוצה, אולם, במקום שבו יהיה חור או סדק כלשהו, הגז יצא החוצה והמכשיר יאתר את דליפת הגז במקום. כך ניתן לדעת בוודאות היכן מצויים המקומות שבגינם נגרמת הנזילה. באמצעות שיטת איתור נזילות בגז, ניתן לבצע תיקון ממוקד ואיכותי בדיוק במקום שבו יש בעיה כלשהו אשר גורמת להיווצרות הנזילה המדוברת.
 

מדוע כדאי לאתר נזילות תת קרקעיות באמצעות גז?

 
ישנן כמה סיבות טובות לכך שכדאי לאתר נזילות תת קרקעיות באמצעות שימוש בגז: ראשית כל, מדובר על שיטה יעילה וידידותית לסביבה. הגז מתנדף תוך פרק זמן קצר והוא איננו מסוכן. שנית, מדובר על שיטה המאפשרת לקבל תוצאות מיידיות. כלומר, במקום לחפש את מקור הנזילה כמה ימים, ניתן לחסוך זמן וכסף על ידי מציאת מקור הנזילה בצורה מהירה ולטפל בה בו ברגע. כמו כן, מדובר על שיטה אשר חוסכת זמן וכסף שכן, כאשר היא מתבצעת על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, היא מאפשרת למצוא בצורה קלה את הנזילה ולטפל בה באופן נקודתי.

על מנת לבצע איתור ותיקון נזילות מים בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.