איתור נזילות בגג

 
לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו עכשיו! 09-8654990
 
 
בחירה נכונה של שירותי איתור נזילות חייבת להביא בחשבון את המיקום הספציפי של הבעיה, את מספר שנות הניסיון של בעלי המקצוע ואת סוג המכשור שבו הם עומדים להשתמש.

הרבה סוגים שונים של נזילות מים מתחילות מהגג. עם זאת, חשוב להפריד בין בעיות איטום לבין פיצוץ או נזילת מים בצנרת. בעוד את ההשלכות של בעיות איטום למשל רואים רק בעת חדירת מים אל תוך חלל הפנים של הבית בגלל גג לא הרמטי, נזילות מים נגרמות בגלל הצנרת עצמה. יתרה על כך, גם האופן שבו פותרים נזילות מים שנגרמות בגלל בעיות איטום לא זהה לפתרונות הרלוונטיים עבור פיצוצי מים בצנרת.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז את כל התהליכים השונים של איתור ותיקון נזילות מים תחת קורת גג אחת – תרתי משמע. כדי לעשות את זה, יוצרים קשר עם חברה אשר מתמחה בנושא של איתור נזילות ואז גם תיקון שלהן. אם בוחרים מלכתחילה חברה מקצועית, לא אמור לעבור הרבה זמן מרגע גילוי הסימנים הראשונים המעידים על קיומה של הנזילה ועד שפותרים את הבעיה.

 
איתור נזילות בגג
 

בחירת שירות איתור נזילות בגגות מרוצפים ומרפסות

 
איך בוחרים שירות של איתור נזילות בגג?
בחירה נכונה מבוססת על מספר שיקולים, כמובן שצריך לבחון כל מקרה לגופו ולבדוק גם באיזה סוג של גג או נזילה מדובר, אבל היתרון של השיקולים הקיימים בא לידי ביטוי בכך שהם חוזרים על עצמם. בפועל, מדובר על מספר שיקולים שחייבים לעמוד בראש סדר העדיפויות עבור כל מי שרוצה להזמין איתור נזילות בגג ולא יודע איזה שירות לבחור:

  • המיקום הספציפי של הבעיה – יש הבדל בין נזילות גלויות ונזילות סמויות. בנוסף, מטפלים אחרת בנזילות שמתרחשות בתוך הצנרת שעוברת בתוך הגג לבין נזילות שקשורות אל בעיות איטום בגג עצמו או במרזבים. לכן, התפקיד של בעצ המקצוע הוא להתייחס אל המיקום הספציפי של הבעיה עוד לפני שהם בוחרים כיצד להתמודד ולתקן אותה.
  • ניסיון קודם של בעלי מקצוע – בשביל לאתר את הנזילה בגג ולהתייחס אל ליבת הבעיה ולא רק אל הסימפטומים שקיימים על פני השטח, יש צורך לגייס שנים רבות של ניסיון. ככל שיש לבעלי המקצוע יותר ניסיון, כך המשמעות היא חיסכון בזמן מהרגע שבו מאתרים את הנזילה ועד שמתקנים אותה לגמרי.
  • מכשור מתקדם לאיתור נזילות – כיום ניתן לבצע גם פעולה מורכבת יחסית של איתור נזילות בגג בלי להסתכן ובלי לגרום נזק מיותר. על מנת להשיג תוצאות כאלה, משתמשים במכשור מתקדם ומשוכלל. המכשור המתקדם מאפשר לאתר את כל סוגי הנזילות כי הוא כולל בתוכו מצלמה טרמית, סיב אופטי, מערכות אקוסטיות ועוד.