איתור נזילות

 
לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו עכשיו! 09-8654990
 
אם שמתם לב לטפטוף של מים בביתכם, אתם בוודאי יודעים שאם לא מטפלים בטפטוף המדובר, הוא יכול לגרום לנזקים מהותיים. לא פעם, לא ברור מהו מקור הטפטוף ועל כן, חשוב מאוד להיעזר באינסטלטור מומחה לאיתור נזילות. כיום ניתן לאתר נזילות בשיטות מתקדמות. בטרם אתם מזמינים אינסטלטור לצורך אבחון מקור הנזילה ותיקון מקור הנזילה, כדאי שתבדקו שהאינסטלטור המדובר מאתר נזילות בשיטות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר כיום, אשר יחסכו לכם לא מעט זמן ואי סדר בביתכם.
 

איתור נזילות מים - כיצד מתבצע?

 
כיום ניתן למצוא לא מעט אינסטלטורים העוסקים בתחום איתור ותיקון נזילות. אולם, חשוב מאוד לבחור מאתר נזילות אשר ידוע כמקצועי, מנוסה ובעל יכולת לאתר נזילות בצורה הטובה, היעילה והמהירה ביותר. תהליך איתור נזילות מים כרוך בכמה שלבים: בשלב הראשון יש לבדוק מהו מקור הנזילה.
בעבר, השיטה לאיתור נזילות הצריכה עבודה מלכלכת וקשה שכללה את הרמת הבלטות או שבירת הקירות בכל מקום אשר האינסטלטור חשד שבו מצוי מקור הנזילה. הרמת הבלטות או שבירת הקירות הסבה נזק רב לבית וכן לא פעם היא דרשה לא מעט זמן עד שנמצא המקור לנזילה. כיום, באמצעות מכשירים טכנולוגיים מתקדמים כגון: מצלמות אינפרה אדום ומצלמות סיבים אופטיים, ניתן לאתר נזילה ללא הרס.
 
איתור נזילות מים
 

גורמים נפוצים לנזילות ורטיבות

 
כאמור, אם יש לכם נזילה בדירה, חשוב מאוד שתדעו שישנם שני גורמים מרכזיים לכך: ראשית כל, כשל באיטום הקיים בדירה ושנית, נזילה מהצנרת. מרבית חלקי הצנרת מצויים תחת הרמפות או מאחורי הקירות, כך שלא רואים אותם. לא פעם, חלקי הצנרת יכולים להיות שחוקים מאוד וכלל לא תדעו זאת. כמו כן, לא פעם הצנרת יכולה להיפגע בשל בעיה כלשהי בתרמוסטט או עבודת ריצוף לא יסודית. על כן, אם אתם רואים נזילה כלשהי או סימנים לנזילה כלשהי בדירת המגורים שלכם, כדאי מאוד שתזמינו מומחה לאיתור נזילות שיבדוק מהי הסיבה ומהו המקור לנזילה, בכדי להעניק מענה מהיר ואיכותי לבעיה.
 
איתור רטיבות
 

כיצד נזילה יכולה לבוא לידי ביטוי?

 
חשוב מאוד שתדעו שנזילה איננה באה לידי ביטוי רק בטפטוף פעיל מהקירות או מהתקרה, ישנם לא מעט סימנים אשר יכולים להעיד על נזילה פעילה בביתכם כגון: קירות רטובים, עובש בקירות, קילופים בקירות, ריח לא טוב בחלל האוויר, חשבון מים גבוה מהרגיל, ירקת על הקיר ועוד. במידה ומופיע אחד מהסימנים הנ"ל או אפילו כמה מהסימנים הנ"ל, גם אם אינכם רואים את הנזילה באופן ניכר לעין, עליכם להבין כי קיימת נזילה במיקום כלשהו שגורמת לסימנים הללו להופיע ועליכם לטפל בה בהקדם שכן, אי טיפול יסודי ויעיל בנזילה עלול להסב נזקים משמעותיים לדירת המגורים שלכם ובעיקר, גורם לכך שלא נעים ונוח לשהות בדירה זאת.
 

גילוי נזילות במצלמה טרמית - במה מדובר?

 
המצלמה הטרמית היא מצלמה אשר עובדת על קרני אינפרה אדום אשר מזהות את הטמפרטורה בצינורות אשר מצויים מתחת לרצפות או מעבד לקירות. על מנת שהמצלמה תאתר את מקור הנזילה, יש צורך לחמם את המים בבית. באזור שבו הצנרת סדוקה ובו יש נזילה המים יפלטו את המים החמים החומה וכך ייווצרו הפרשי טמפרטורות. המצלמה תזהה את האזור שבו הטמפרטורה נמוכה יותר משאר האזורים ותעיד על כך שבאזור הנתון מצוי מקור הנזילה. בהתאם לאזור שבו זיהתה המצלמה את מקור הנזילה, האינסטלטור יוכל לבצע תיקון נקודתי למקור הנזילה.

אם אתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור מקצועי, מומחה ומנוסה בתחום גילוי נזילות, כדאי שתפנו לא.ר איתור נזילות, אשר יעניקו לכם הצעת מחיר משתלמת עבור תיקון הנזילה שבביתכם ויבצעו את העבודה בצורה המהירה, המקצועית והיסודית ביותר שיכולה להיות.