איתור נזילה בבריכה

 
לקבלת הצעת מחיר ללא כל התחייבות, חייגו עכשיו! 09-8654990
 
 
אם יש לכם דליפה כלשהי בבריכה, היא עלולה לגרום לאובדן מים ולא פעם לעלות לכם ביוקר. לכן, מיד כאשר מזהים דליפה כלשהי או נזילה כלשהי בבריכה, יש ליצור קשר עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום איתור נזילה בבריכה. לא משנה אם מדובר על בריכת שחייה פרטית או על בריכת שחייה ציבורית, הרי שבכדי לאתר את הנזילה באופן המהיר ביותר, יש צורך לבחור באנשי מקצוע מיומנים בתחום איתור נזילות ותיקון נזילות, על מנת שיאתרו את הנזילה כמה שיותר מהר, יבצעו את התיקון הנדרש לנזילה המדוברת וימנעו נזקים כלכליים ואובדן מים בכמות משמעותית מהבריכה.
 
איתור נזילה בבריכה
 

כיצד מאתרים נזילות בבריכות שחייה?

 
כיום איתור נזילות בבריכה יכולות להתבצע באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, שמטרתן היא לזהות את מקור הנזילה בבריכה בצורה הטובה ביותר ומבלע להסב נזק כלשהו למערכות הבריכה השונות או לבריכה עצמה. הבדיקה לאיתור המקומי של נזילות יכולה להתבצע בכמה שיטות:

ראשית כל, ניתן להשתמש בציוד אלקטרו מגנטי שמטרתו היא לאתר את תוואי הצנרת, את העומק שלה ועוד. שנית, ניתן להשתמש בגז ידידותי לסביבה על מנת לאתר בצורה מדויקת ואיכותית את מקור הנזילה.

כמו כן, ניתן להשתמש בציוד אלקטרו אקוסטי מיוחד ומתקדם אשר מאפשר באמצעות שמע לאתר את הנזילות. גם קורלקטור ממוחשב מהווה זיהוי מדויק של מקור הנזילה באמצעות חיישנים אלקטרוניים ולכן ניתן לאתר גם באמצעותו נזילות בבריכה.

שיטה נוספת היא שימוש במצלמה טרמית אשר מאפשרת מיפוי מדויק של הכשלים על שטח הבריכה וכן לאתר נזילות במערכת האינסטלציה בצורה הטובה ביותר. ניתן לבחון גם באמצעות סיב אופטי מפגעים בצנרת כגון: קרעים, חורים ועוד.

 

מהם הגורמים לאיבוד מים בבריכה?

 
אם בריכת שחייה כלשהי מאבדת לפתע מכמות המים שלה, יכולות להיות לכך מספר סיבות. ראשית כל, יתכן שאובדן המים נגרם כתוצאה מאידוי טבעי של המים, אך, יכולות כמובן להיות גם סיבות אחרות לאובדן מים מהבריכה כגון: נזילה בצנרת הבריכה או בסקימרים, נזילה בצנרת המזינה מים לבריכה, כשל באיטום האביזרים השונים של הבריכה, נזילה בצנרת הניקוז של הבריכה, שברים או סדקים בגוף הבריכה ועוד. מדובר על גורמים אשר יש לאתר באופן מידי על מנת למנוע את אובדן המים מהבריכה על כן, חשוב מאוד להזמין באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום לצורך איתור מקור הנזילה באופן המדויק ביותר וכמובן, המהיר ביותר וזאת בכדי להעניק את המענה הראוי והטוב ביותר לבעיה.
 

מדוע חשוב להשתמש באמצעים משוכללים לצורך איתור נזילה בבריכה?

 
כאמור, אם יש לכם בריכה ביתית או אם יש בבעלותכם בריכה ציבורית כלשהי ואתם מקבלים חשבון מים גבוה באופן משמעותי מחשבונות המים שאתם בדרך כלל מקבלים, יתכן מאוד כי יש נזילה כלשהי או כשל כלשהו בבריכה שלכם, את בגינם חשבון המים הרבה יותר גבוה מהרגיל. על אף שבעבר איתור נזילות בבריכה היה מתבצע בשיטות שונות שלא פעם הסבו נזק לבריכה, לצנרת שלה ועוד, הרי שכיום ניתן למצוא אמצעים טכנולוגיים משוכללים לצורך איתור נזילות בבריכה.

השימוש בטכנולוגיה מתקדמת לצורך איתור נזילות חוסכת חפירות והרס ובאמצעותה נגרם מינימום של נזק לבריכה. אין צורך לחשוף באופן משמעותי את הצנרת בבריכה אלא, ניתן למצוא את המוקד המדויק של הנזילה ולטפל בו באופן נקודתי. התוצאות באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות לצורך איתור נזילות בבריכה, מקצר את זמן האיתור והתיקון של הנזילה וכן, באמצעותן ניתן להביא את הבריכה למצב תקין ושימושי שוב באופן קל ונוח.

אם אתם חושדים כי יש לכם נזילה כלשהי בבריכה, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך איתור כשלים סמויים בבריכה, לרבות מוקד נזילה כזאת או אחרת. אנשי מקצוע מעין אלה יסייעו לכם באיתור נזילה בבריכה שלכם בצורה הנוחה, הקלה, המהירה והיעילה ביותר ויחסכו לכם זמן וכסף.